19 września 2022 r. godz. 9.00

"JESIENNY MUSICAL"

Spektakl muzyczny ilustrowany efektami dźwiękowymi, który ukazuje różne oblicza jesieni. Umiejętnie dobrane piosenki, duża barwna dekoracja ręcznie malowana na płótnie, w pełni angażują dzieci artystycznie i ruchowo.
 

xpassim-music-jesienny-musical.jpg.pagespeed.ic.6UkR_A7V2d.webp

Spotkania z muzyką

cykl koncertów organizowany przez Ośrodek Edukacji AKORD

14 września, godz. 11.30 "Wędrówki z gitarą" (gitara)
19 października, godz. 11.45 "Tańce polskie" (akordeon)
15 listopada, godz. 11.30 "Szara godzina" (fagot)
7 grudnia, godz. 11.45 "Królowa śniegu" (wiolonczela)
17 styczeń, godz. 11.30 "Karnawał z trąbką" (trąbka)

20 października 2022 r. godz. 9.00

"Opowieści leśnej polany"

Przedstawienie muzyczno-edukacyjne dla dzieci pozwala ciekawie przekazać wiedzę na temat życia owadów, m.in. przepoczwarczania się gąsienicy, życia mrówek i pszczół, biedronki oraz innych stworzeń. W widowisku wykorzystujemy wierszyki i humorystyczne fraszki, wciągamy dzieci w dialog. Wszystko to w atmosferze pięknych brzmień instrumentalnych, wspaniałych aranżacji muzycznych i tanecznych rytmów, które są niewątpliwie  mocną stroną widowiska.

xowady-wola-park-paulina-malinowska-passim-music.jpg.pagespeed.ic.qbY_9uQLXi.webp

22 listopada 2022 r. godz. 9.00

"Serce w plecaku"

Przedstawienie muzyczne stworzone w związku z 100 rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości. Pierwotnie zostało wykonane na zlecenie Urzędu Miasta Stołecznego Warszawy (Wydział Kultury i Promocji Warszawa-Śródmieście) – zarówno dla dzieci jak i dla publiczności dorosłej. Ten popularny spektakl ma charakter stricte muzyczny. W całości opiera się na tradycyjnych, powszechnie znanych pieśniach legionowych, wykonywanych na żywo przy akompaniamencie pianina i z dodatkiem perkusyjnego bitu. 

xserce-w-plecaku-spotkanie-z-piesnia-legionowa.jpg.pagespeed.ic.RKKkkKtqYJ.webp

12 stycznia 2023 r. godz. 9.00 

"Samotny bogacz"

 

3 marca 2023 r. godz. 9.00

"Prawdziwy skarb"

Pełen humoru spektakl oparty na przypowieści o Synu Marnotrawnym. Dzieci uczą się, że prawdziwym skarbem jest rodzina i miłość

R.jpg

23 maja 2023 r. godz. 10.15

"Arka Noego"

Interaktywny spektakl, podczas którego aktorzy angażują dzieci do budowy statku i opieki nad zwierzętami. Pokazuje dzieciom, na czym polegają dobre uczynki. 

1.jpg