Czwartek, 26.11.2020
Śniadanie ryż na mleku, pasta z makreli, baleron, ogórek kiszony, chleb zwykły i lniany z masłem, herbata miętowa
Zupa ogórkowa z ziemniakami
II danie potrawka z cielęciny z marchewką i groszkiem, kasza perłowa, surówka z kapusty pekińskiej z pomidorami, kompot truskawkowy
Podwieczorek sałatka owocowa, ciasto drożdżowe, herbata
Piątek, 27.11.2020
Śniadanie zacierki na mleku, jajko na twardo ze szczypiorkiem, pasta mięsna, rzodkiewki, chleb zwykły i słonecznikowy z masłem, herbata owocowa
Zupa z soczewicy z pomidorami
II danie ryba smażona, ziemniaki, surówka z kiszonej kapusty, kompot wieloowocowy
Podwieczorek owoce suszone, grahamka z masłem, herbata z cytryną

Poniedziałek, 30.11.2020
Śniadanie kawa Inka na mleku, parówki z szynki, keczup. ogórek, chleb zwykły i razowy z masłem
Zupa krupnik
II danie makaron ze szpinakiem i serem, kompot wieloowocowy
Podwieczorek sałatka ryżowa z kurczakiem, bułka z masłem, herbata
Wtorek, 01.12.2020
Śniadanie płatki jęczmienne na mleku, kiełbasa żywiecka, pasta z sera żółtego, pomidor, chleb zwykły i słonecznikowy z masłem, herbata owocowa
Zupa kalafiorowa z ziemniakami
II danie bitki wp. w sosie własnym, kasza gryczana, surówka z kiszonego ogórka, marchewki i cebulki, kompot z czarnej porzeczki
Podwieczorek jabłko pieczone, bułka chorwacka z masłem, herbata z cytryną
Środa, 02.12.2020
Śniadanie płatki pełnoziarniste na mleku, indyk opiekany, serek naturalny, rzodkiewki, chleb zwykły i żytni z masłem, melisa
Zupa kapuśniak
II danie naleśniki z serem i polewą jagodowo-śmietanową, sok tłoczony pomarańczowy
Podwieczorek warzywa z dipem czosnkowym, grahamka z masłem, herbata
Czwartek, 03.12.2020
Śniadanie kasza kukurydziana na mleku, polędwica sopocka, pasta z tuńczyka, ogórek kiszony, chleb zwykły i lniany z masłem, herbata miętowa
Zupa barszcz biały
II danie befsztyk z cebulką, ziemniaki, buraczki na ciepło, kompot wiśniowy
Podwieczorek mus brzoskwiniowy, chałka z masłem
Piątek, 04.12.2020
Śniadanie płatki żytnie na mleku, schab pieczony, pasta jajeczna ze szczypiorkiem, papryka, chleb zwykły i słonecznikowy z masłem, herbata owocowa
Zupa krem z buraka z groszkiem ptysiowym
II danie makaron z łososiem, ogórek w kawałku, sok marchwiowy
Podwieczorek galaretka, biszkopty, kiwi

Poniedziałek, 07.12.2020
Śniadanie kakao, frankfurterki drobiowe, keczup, dżem, ogórek, chleb zwykły i razowy z masłem
Zupa szczawiowa z jajkiem
II danie spaghetti z soczewicą i warzywami, kalarepka, kompot z czarnej porzeczki
Podwieczorek budyń, bułka z masłem, mandarynka
Wtorek, 08.12.2020
Śniadanie płatki gryczane na mleku, łopatka pieczona, twarożek z rodzynkami, rzodkiewki, chleb zwykły i słonecznikowy z masłem, herbata owocowa
Zupa kartoflanka
II danie strogonow z indyka, ryż, surówka z białej kapusty, kompot truskawkowy
Podwieczorek koktajl jagodowy, chałka z masłem
Środa, 09.12.2020
Śniadanie płatki cynamonowe na mleku, kiełbasa szynkowa, pasta z ciecierzycy, papryka, chleb zwykły i żytni z masłem, melisa
Zupa pomidorowa z makaronem
II danie pierogi ruskie z cebulką, mizeria, sok jabłkowo-wiśniowy tłoczony
Podwieczorek kanapka na ciepło, winogrona, herbata z cytryną
Czwartek, 10.12.2020
Śniadanie zacierki na mleku, szynka konserwowa, pasta z tuńczyka, ogórek kiszony, chleb zwykły i lniany z masłem, herbata miętowa
Zupa barszcz ukraiński
II danie kasza gryczana z boczkiem, surówka z kapusty kiszonej, kompot śliwkowy
Podwieczorek ciasto z jabłkami, mleko
Piątek, 11.12.2020
Śniadanie kasza manna na mleku, jajko na twardo ze szczypiorkiem, ser żółty, pomidor, chleb zwykły i słonecznikowy z masłem, herbata owocowa
Zupa rybna
II danie łazanki z kapustą i pieczarkami, kompot wieloowocowy
Podwieczorek sałatka ziemniaczana, bułka z masłem, herbata z cytryną

© 2018 by Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 291 im. Prof. dr med. Zofii Falkowskiej w Warszawie