UWAGA!!!

Uproszczenie zapisów na dyżury wakacyjne w przedszkolach i oddziałach przedszkolnych w szkołach  

 

Więcej informacji tutaj:

KOMUNIKAT

Uprzejmie informujemy, że w związku ze stanem sanitarno-epidemiologicznym na terenie m.st. Warszawy oraz prewencyjnymi działaniami, podjętymi przez Urząd m.st. Warszawy, na terenie dzielnicy Praga-Południe zawieszone zostają do odwołania wszystkie:

  1. wydarzenia kulturalne

  2. imprezy sportowe

  3. zebrania i zajęcia kulturalne oraz sportowe

których organizatorem jest m.st. Warszawa lub jednostki nadzorowane i podległe miastu.

Jednocześnie informujemy, że zgodnie z decyzją Prezydenta m.st. Warszawy z dniem 12 marca 2020 r. zostają zamknięte do odwołania wszystkie pływalnie, sauny oraz siłownie, których zarządcą jest miasto.

Decyzją Prezesa Rady Ministrów 12 i 13 marca br. to dni, w których w przedszkolach i szkołach podstawowych nie będą odbywały się zajęcia dydaktyczno-wychowawcze, a jedynie działania opiekuńcze. Od 12 marca br. uczniowie szkół ponadpodstawowych nie przychodzą do szkół.

Od 16 marca 2020 r. do 25 marca zostają zamknięte wszystkie placówki oświatowe (szkoły, przedszkola, ogniska pracy pozaszkolnej oraz inne niewymienione placówki) a także szkoły wyższe.

Decyzją Ministra Kultury  i Dziedzictwa Narodowego nastąpi  czasowe zamknięcie instytucji kultury, w tym bibliotek publicznych  w dniach od 12  do 25 marca 2020 r.

 

Tomasz Kucharski

Burmistrz Dzielnicy Praga-Południe

m.st. Warszawy

Powyższe działania podyktowane są przede wszystkim troską o bezpieczeństwo mieszkańców Warszawy.

Szanowni Rodzice,

Zachęcamy do zapoznania się z naszą nową zakładką: "Zdalne nauczanie". Znajdziecie tam Państwo zabawy, ćwiczenia oraz aktywności zaproponowane przez naszych Nauczycieli, którzy dokonują wszelkich starań, by wspomóc Państwa w trudnym okresie kwarantanny. Zakładka będzie systematycznie aktualizowana - zapraszamy do korzystania.  

Szanowni Państwo,

 

z uwagi na zagrożenie rozprzestrzeniania się koronawirusa, w trosce o wspólne dobro i zdrowie, od dnia 16 marca br. rodzice oraz inni interesanci nie będą obsługiwani osobiście, tylko drogą telefoniczną lub elektroniczną w godzinach pracy sekretariatu tj. 8:00 – 16:00.