Grupa I "SÓWKI"

sowa.jpg

Grupa Sowy-  uczÄ™szczajÄ… do niej dzieci 4- letnie. Nauczycielki pracujÄ…ce w grupie stosujÄ… program M. KwaÅ›niewskiej,W. Å»aby – Å»abiÅ„skiej „Nasze przedszkole”. Program edukacji przedszkolnej wspomagajÄ…cy rozwój aktywnoÅ›ci dzieci”. Ponadto w pracy z dziećmi wykorzystywane sÄ… elementy wielu metod, m.in.: DzieciÄ™cej Matematyki wg programu E. Gruszczyk – KolczyÅ„skiej, Metody Dobrego Startu wedÅ‚ug Marty Bogdanowicz, Metody Ruchu RozwijajÄ…cego wg. Weroniki Sherborne.

​

Oprócz zajęć edukacyjnych dzieci z grupy Sowy majÄ… dużo czasu na zabawÄ™ swobodnÄ… wedÅ‚ug wÅ‚asnych pomysÅ‚ów i zainteresowaÅ„. W naszej grupie „uczymy siÄ™ bawiÄ…c i bawimy uczÄ…c”. Szczególny nacisk kÅ‚adziemy na naukÄ™ czynnoÅ›ci samoobsÅ‚ugowych, zgodnÄ…
i bezpiecznÄ… zabawÄ™, integrowanie grupy. W czasie pobytu w przedszkolu dzieci zachÄ™cane sÄ… do podejmowania wspólnych zabaw ze wszystkimi rówieÅ›nikami, wspóÅ‚dziaÅ‚ania w zabawie, dzielenia siÄ™ zabawkami, nieprzeszkadzania sobie w czasie zabaw.
Na pierwszy plan wysuwane  jest tworzenie przyjaznej atmosfery i bezpiecznego Å›rodowiska dla dzieci.

Jesteś rodzicem/opiekunem zarejestruj się i obejrzyj zdjęcia!