Grupa V "MOTYLKI"

Jesteś rodzicem/opiekunem zarejestruj się i obejrzyj zdjęcia!

Grupa Motylki liczy 14. dzieci 5, 6-letnich. W naszej grupie najważniejsze jest dziecko, jego potrzeby, zainteresowania, zdolności i możliwości. Stanowimy wspierający się zespół działający na rzecz dziecka. Motywujemy dzieci do działania, poznawania, doświadczania, przeżywania. Naszą pracę opieramy na programie "Kolorowy Start 5,6-latki", w oparciu o "Metodę Dobrego Startu" poznajemy literki, korzytstamy również z programów "Dziecięca matematyka" E. Gruszczyk-Kolczyńskiej i E.Zielińskiej, "Move to Learn"- programu percepcyjno-motorycznego połączonego z ćwiczeniami artykulacyjnymi.

Wszyscy tworzymy przyjazną atmosferę, która skutkuje interesującymi przedsięwzięciami i projektami wychowawczo-dydaktycznymi.