Skip Navigation LinksRada-rodziców

UWAGA

Chcielibyśmy poinformować, że dzięki inicjatywie Rady Rodziców, do tej pory udało nam się zorganizować kilka dodatkowych i bezpłatnych zajęć dla naszych przedszkolaków.

Cofając się w czasie były to:

-Komando Foki- prezentacja podwodnego świata i sprzętu do nurkowania przez zawodowych nurków z Vertigo- Scuba Service,

-spotkanie edukacyjne z osobami niewidomymi, mające na celu

m.in. poznaie nietypowych ''sposobów i sztuczek" na życie.

W bieżącym roku z bezpłatnych atrakcji miały już miejsce:

• zajęcia pt. ,,Cuda z octu", czyli zabawy chemiczne z Klubem Młodych Odkrywców (warsztaty dla starszych grup, czyli Żabek, Biedronek, Motyli),
  • przedstawienie w Szkole Podstawowej nr 279 pt. ,,Święta Wielkanocne z jajkiem i zajączkiem" (dla grup starszych, czyli Biedronek i Motyli),
  • pokaz karate oraz mini trening z panią Eweliną- trenerem karate.

Oczywiście, w miare naszych możliwości działamy dalej i to raczej nie koniec:)

Jeśli ktoś z Państwa ma pomysł na ciekawe, bezpłatne zajęcia, lub jeśli sami Państwo zajmujecie się czymś interesującym, macie nietypowe hobby, z którym możecie podzielić się  z naszymi przedszkolakami- gorąco zachęcamy do kontakty!

Na pewno dzieci chętnie pochłoną nową wiedzę oraz zapoznają się  z tajnikami każdego zawodu:)

​DRODZY PAŃSTWO!

RADA RODZICÓW MA PRZYJEMNOŚĆ POINFORMOWAĆ, IŻ NASZE PRZEDSZKOLE ZNALAZŁO

SIĘ NA KRÓTKIEJ LIŚCIE PLACÓWEK, WSPÓŁPRACUJĄCYCH Z PROGRAMEM EDUKACYJNYM

,,FILHARMONIA PRZEDSZKOLAKA", KTÓREJ CELEM JEST KSZTAŁTOWANIE

KREATYWNOŚCI I ROZWOJU DZIECI POPRZEZ ICH AKTYWNY

KONTAKT Z MUZYKĄ KLASYCZNĄ ORAZ UDZIAŁ W EKSPERYMENTACH DŹWIĘKOWYCH.

W BIEŻĄCYM ROKU KALENDARZOWYM ODBĘDZIE SIĘ 5 KONCERTÓW.

PIERWSZE DWA TERMINY TO:

• 14 KWIETNIA, KONCERT PT. ,,DZIEŃ DOBRY MUZYKO"
  • 12 MAJA, KONCERT PT. ,,WIOSENNY KONCERT".

POZOSTAŁE TRZY SPOTKANIA (NIEZALEŻNIE OD NAS), PLANOWANE SĄ PO WAKACJACH.

PROJEKT FINANSOWANY JEST Z BUDŻETU M.ST. WARSZAWY ORAZ ZE ŚRODKÓW RADY RODZICÓW.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

​DRODZY RODZICE !

19-GO GRUDNIA ZESZŁEGO ROKU ODBYŁY SIĘ W NASZYM PRZEDSZKOLU WARSZTATY ZOOLOGICZNE PT. ,,NIE TAKI STRASZAK STRASZNY"

PODCZAS, KTÓRYCH NASZE DZIECI NIE TYLKO MIAŁY OKAZJĘ ZOBACZYĆ NA WŁASNE OCZY KILKA NIETYPOWYCH ZWIERZAKÓW, ALE RÓWNIEŻ POSTANOWIŁY DOTKNĄĆ ICH (!), WYKAZUJĄC SIĘ NIEBYWAŁĄ ODWAGĄ, KTÓRĄ NIE MOGĄ POCHWALIĆ SIĘ CO NIEKTÓRZY TAM DOROŚLI... ;)

RODZICÓW CHĘTNYCH DO ZAKUPU PŁYTY CD ZE WSZYSTKIMI ZDJĘCIAMI ZA SYMBOLICZNĄ KWOTĘ 2 ZŁ. PROSIMY O KONTAKT NA MAILA: rada.rodzicow.291@gmail.com

A JUŻ NA KOLEJNYCH WARSZTATCH, KTÓRE ODBEDĄ SIĘ W PONIEDZIAŁEK  13 KWIETNIA, NASZE PRZEDSZKOLAKI TYM RAZEM ODWIEDZI KILKA GADÓW Z PRAWDZIWEGO ZDARZENIA!

I W ZWIĄZKU Z POWYŻSZYM POSZUKUJEMY RODZICA, DYSPONUJĄCEGO CZASEM, SPRZĘTEMORAZ ZAMIŁOWANIEM DO FOTOGRAFII, KTÓRY MÓGŁBY UWIECZNIĆ TO CIEKAWE WYDARZENIE

(OD GODZ. 9.15 DO OK. 13.00).

ZAINTERESOWANYCH ''WOLONTARIUSZY" PROSIMY O POZOSTAWIENIE INFORMACJI W SEKRETARIACIELUB KONTAKT NA MAILA: rada.rodzicow.291@gmail.com